Tapety ścienne - narzędzia- tekstylia

O Kalosze

Nasza oferta

W sklepie Kalosze, oferujemy głownie ekskluzywne tapety ścienne lub tak zwane tapety katalogowe. Kupując u nas masz pewność, że twój salon, kuchnia lub pokój dzienny, będzie niepowtarzalny! 

Czas wysyłki

W odróżnieniu od konkrecji – wszystkie produkty mamy na swoim magazynie! Większość zamówień wysyłamy tego samego dnia. 

Kalosze

NASZA HISTORIA

Jesteśmy rodzinna firmą, która swoje początki ma w roku 1998. Zaczynaliśmy naszą przygodę w handlu hurtowym tapet ściennych dostarczając produkty polskich producentów do sklepów znajdujących się w województwach Mazowiecki, lubelskim, Podlaskim i śląskim.

W 2005 podpisaliśmy współpracę rosyjskim producentem tapet premium, miedzy czasie otworzyliśmy własną produkcje pasków wykończeniowych board, które w swoim czasie były dostępne w co drugim sklepie z tapetami w Polsce.

W 2009 roku otworzyliśmy swój pierwszy sklep stacjonarny w Siedlach na ulicy 3 maja.

W 2010 kupiliśmy linie automatyczną do produkcji Kleju do tapet. Produkujemy kleje do tapet winylowych, winylowych na flizelinie, papierowych i pasków wykończeniowych

W 2013 roku powiększyliśmy bazę sklepów od kolejne rozszerzając asortyment o produkty wykończenia wnętrz od tekstylia domowe.

Od 2015 roku nasze produkty są również dostępne na platformie Allegro.pl

Doświadczenie i atuty

W swojej ponad 20letniej historii sprzedaliśmy ponad 20 tysięcy rolek tapet oraz kilkanaście ton kleju do tapet. Nasze produkty był sprzedawane między innymi w Polsce, Anglii, Niemczech, Bułgarii, Rosji, Litwie, Łotwie i Estonii. Cechuje nas bogate doświadczenie, najwyższej jakości produkty oraz wysoka dbałość o klienta. Naszych produktów nie znajdziesz u innych sprzedawców, wiele wzorów zostało wykonane tylko dla nas !. Kierunek, w którym dążymy, wyznacza zadowolenie klienta, bo to oni są dla nas najwaźniejśi.

1997
Rok założenia
2000
Zadowolonych klientów
1200
Produktów
1200
Wielkość magazynu [m]
2
Produkty własne
3
Sklepów stacjonarnych